🔥💥Každá objednávka nad 1500 bude natočena na TikTok + dárek 1g HHC květy Purple Queen 40%💥🔥

BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff - Jednorázovka

Zažijte sílu kanabinoidů jako nikdy předtím s Canapuff řadou HHC vaporizérů! Na rozdíl od svých příbuzných Delta-8 a Delta-9, HHC poskytuje dobře vyvážené maximum, které vás nebude zdržovat od vašich každodenních aktivit.

Můžeme doručit do:
3.10.2023
Skladem
Kód: 45
699 Kč
Kategorie: HHC Vape Pen
hhc
Výhodněji než u Nás

🔥🔥To prostě nejde🔥🔥

Popis Produktu

Objevte naši celou řadu jedinečných příchutí v diskrétním, přenosném vaporizéru, který můžete po dokončení jednoduše zahodit. Tyto plně dobíjecí jednorázovky zajistí, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, ​​prvotřídního HHC. Vyzkoušejte je všechny a najděte svou oblíbenou příchuť ještě dnes!

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC?

I když byl HHC objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Složení Produktu:

Obsah: 1ml

Množství HHC: až 96% HHC

Možnost nabíjení: Ano

Příchuť: BLUEBERRY DIESEL

 

Varování:

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DD Avatar autora | 13.6.2023
Objednávám jen z tohoto internetové obchodů , boží.
Z Avatar autora zlyhhc.cz (Administrátor) 15.6.2023
Děkujeme 🔥🔥🔥
5
MT Avatar autora | 9.2.2023
Zatím nejlepší příchuť .
Z Avatar autora zlyhhc.cz (Administrátor) 13.2.2023
Děkujeme za zpětnou vazbu, budeme se snažit i nadále. Těšíme se na další nákup. S pozdravem Zlyhhc.cz :)
Zpět do obchodu