🔥Vyzkoušejte naše Nové perfektně odladěné HHC-P cartridge!🔥Naše nové HHCP cartridge s obsahem 20% HHC-P , 65% CBD a 10% CBG fungují  ještě lépe než původní!

Modrý Lotus Modrý leknín

Modrý leknín je dávno zapomenutá Květina Lucidního Snění a Duchovního Zážitku. Tuhle Spirituální květinu si nyní můžete dopřát i vy!

Varianta
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Kód: 222/1G 222/5G 222/10G Zvolte variantu
190 Kč 740 Kč 1 190 Kč od 190 Kč
Kategorie: Ostatní

Naše modré lotusové květy jsou výsledkem velmi čistého výrobního procesu. Každý květ je před sušením důkladně omyt. Díky této péči zůstává náš  modrý leknín bez nečistot a prachu.

Více o modrém leknínů najdete v našem článku : Co je Modrý lotus?

 

Přírodní Krása ze Srí Lanky

 

Naše modré lotusové květy, botanicky známé jako Nymphaea cerulean, jsou pečlivě sušené na vzduchu a pocházejí ze Srí Lanky. Tato země je známá svou bohatou flórou a exotickými květinami, a naše modré lotosy nejsou výjimkou. Každý květ nese kousek srílanské přírodní krásy.

 

Příznivé Účinky na Zdraví

 

Modrý lotos, je květina, která byla tradičně spojována s pozitivními účinky na zdraví. Jeho jedinečný vliv na tělo a mysl zahrnuje podporu relaxace, uvolnění stresu a jasného myšlení. Přiveďte si do svého života tento dar přírody a začněte těžit z jeho potenciálu.

 

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto