🔥Vyzkoušejte naše Nové perfektně odladěné HHC-P cartridge!🔥Naše nové HHCP cartridge s obsahem 20% HHC-P , 65% CBD a 10% CBG fungují  ještě lépe než původní!

Co je THCPO?

Co je THCPO?

 

THCPO: Co to je a Co potřebujete vědět

Pokud jste fanouškem nejsilnějších psychoaktivních kanabinoidů v konopných rostlinách, tak pozor přichází nový hráč: THCPO, známý také jako tetrahydrokanabiphorol (THC-P) nebo THCPO. Tento nový kanabinoid představuje upravenou variantu velmi oblíbeného THCP, což poskytuje ještě silnější zážitek pro ty, kteří touží po intenzivnější kanabinoidní zkušenosti.

 

Co je THCPO?

Znovu, THCPO je nejúčinnějším kanabinoidem nalezeným v konopí, působícím na receptory CB1 až 31krát rychleji než delta 9 THC, což znamená, že je až 10krát silnější. Co odlišuje THCPO od THCP, je to, že tento sedmicyklový kanabinoid byl kombinován s acetátem, což zvyšuje jeho biologickou dostupnost.

 

Jaké má THCPO účinky?

THCP-O je silný - až tak, že může představovat zcela nový standard pro psychoaktivní kanabinoidy. Někteří tvrdí, že je až 30krát silnější než delta 9 THC. Co je zajímavé, je to, že THCPO vytváří euforický pocit, který překračuje očekávání z jiných kanabinoidů.

 

Kde Koupit Produkty THCPO Online?

THCPO zatím není úplně běžným produktem, proto je třeba být opatrný, protože některé společnosti mohou vyrábět nízkou kvalitu nebo dokonce falešné výrobky. Zatím můžete zakoupit THCPO produkty od důvěryhodných online značek, jako je zlyhhc.cz.

Zlyhhc.cz patří k prvním značkám, které nabízejí tak silné a příjemné produkty s THCPO. Kromě kvalitního produktu mají vynikající zákaznický servis a nabízejí velmi konkurenceschopné ceny pro THCPO.

 

THCPO: Bezpečnost a Vedlejší Účinky

Pokud jde o bezpečnost THCPO, zatím nemáme dostatek studií. Nicméně, neexistují žádné důvody pro obavy o jeho bezpečnost. Vedlejší účinky jsou obvykle mírné a dočasné, včetně suchého úst, suchých očí, závratě, únavy a ospalosti.

 

Může THCPO způsobit Pozitivní Test na Drogy?

Obecně platí, že jakýkoli kanabinoid označený jako "THC" by mohl způsobit pozitivní test na drogy. THCPO je extrémě silný, takže pravděpodobnost pozitivního testu na drogy je vyšší než po užití delta 9 THC.

 

Závěr

THCPO je nový a silný kanabinoid, který může přinést intenzivnější zážitek. Je nutno mít na paměti správné dávkování a bezpečnostní záležitosti. Vzhledem k rychlému rozvoji této oblasti stojí za to být informovaným spotřebitelem.

 

 

 

"Nazdar kámo! Tady na našem webu najdeš spoustu zajímavých informací, které ti můžou pomoct získat víc vzdělání. Ale musíš si dávat pozor, protože tyhle informace nejsou náhradou za návštěvu doktora, takže je nemůžeš brát jako konkrétní radu na zdraví. Taky se u nás nezastáváme ani nepodporujeme užívání drog nebo jiných nelegálních činností. Máme pro tebe Prohlášení o odpovědnosti, kde najdeš další info. Doufám, že se ti u nás bude líbit a kdyby ti něco nebylo jasný, neváhej se na mě obrátit."

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto